Mgr. Michaela Walter

předsedkyně a členka Rady Poználkova, lektorka anglického a českého jazyka, koordinátorka vzdělávání a hlídání, herní terapeut, knihovnice, supervizor, průvodce těhotenstvím, porodem a mateřstvím

"Co k sobě říct? Snad že jsem člověk, kterému Poználkov dal šanci. Šanci být konečně šťastný v tom, co konám, konečně mohu předat to, čemu se dlouhá léta učím a co jsem poznala v osobním a profesním životě. A já mu za tuto šanci děkuji! Více k profesním kompetencím v mém životopisu: CZ /EN.

Kontakt: +420 778 743 828


Mgr. Dita Špačková

lektorka němčiny a češtiny a Lesního klubuknihovnice, terapeutka harmonizace osobnosti pomocí Bachových květových esencí, dělá aromamasáže, baby masáže, aplikace tělových očistných svící, průvodkyně zdravým životním stylem

"Spolek Poználkov mne vlídně přijal do své otevřené náruče a já jako maminka dvou chlapců možnost být pomocnou rukou v týmu skvělých lidí z celého srdce vítám a vážím si jí. Děti nás vzájemně propojují a inspirují. Díky nim v sobě nalézám to nejlepší a snažím se nám tvořit svět plný radosti, lásky, důvěry a odvahy, probouzet v sobě přirozenou zvídavost a touhu učit se nepoznanému. S nadšením vítám jakoukoli poználkovskou aktivitu a nabízím své možnosti a zkušenosti."

Kontakt: +420 723 498 420


Zdeňka Hrdinová Ronzová

místopředsedkyně a členka Rady Poználkova, průvodkyně Lesního klubu, teta na hlídání

"Jsem mamina dvou klučíků, které Poználkov dává možnost si hrát, tvořit a rozvíjet se. Být v kontaktu s dětmi a učit se jeden od druhého. Baví mě tvoření všeho druhu, sportovní aktivity a poznávání přírody kolem nás. Děti jsou naše budoucnost, a proto mi přijde tato cesta s Poználkovem smysluplná. Věřím, že v Poználkově najdou děti nejen kamarády, ale i prostor pro rozvoj a růst. A k tomu bych jim ráda pomáhala."

Kontakt: +420 728 378 908


Tom Walter

Učitel Jógy, více www.yogatom.com, masáží a jógové terapie, včelař a potulný grafik a kreativec.Jakub Štěpán
nápaditý a laskavý fotograf, lektor kroužku Fotografování

Kontakt: +420 732 116 805
Ostatní spolupracovníci:

MVDr. Helena Potfajová

organizátor dětských táborů na koních, agility s pejsky, fyzioterapeut zvířat, kanisterapie, hipoterapie, 

Anna Valisková-Kratinová
průvodkyně Lesního klubu

Adéla Chalupová
organizátorka alias Pipi Punčochatá

Ing. Jana Arltová, ekonom a účetní

Externisté:

John Goodman, webmaster

Alena Kovárik Ottomanská a Petr Kovárik, vynikající organizační podpora a delikátní pokrmy

Marcela a Luboš Walterovi, milí manželé, ilustrátoři, autoři knížek pro děti. Více viz článek zde.

DĚKUJEME za vše vykonané pro Poználkov NAŠIM BÝVALÝM KOLEGŮM: ing. Andree Veckové (předsedkyně o. s. a ekonom), Martině Záklasníkové (fundraiser a organizátor akcí), Richardovi Záklasníkovi, Evě Brunnerové, Evě Hollerové (organizátorka) a Marcele Špoutilové (lektorka malovánek), Kristýně Gregorové (administrátorce) a Pavle Štalmachové (květinová a bylinková víla).