Nadšenci

Mgr. Michaela Walter

předsedkyně a členka Rady Poználkova, lektorka anglického a českého jazyka, koordinátorka vzdělávání, herní terapeut, knihovnice, supervizor, průvodce těhotenstvím, porodem a mateřstvím a specializovaný poradce rodinám s dítětem s postižením a zdravým sourozencem, výzkumník reality zdravých sourozenců.

"Co k sobě říct? Snad že jsem člověk, kterému Poználkov dal šanci. Šanci být konečně šťastný v tom, co konám, konečně mohu předat to, čemu se dlouhá léta učím a co jsem poznala v osobním a profesním životě. A já mu za tuto šanci děkuji! Více k profesním kompetencím v mém životopisu: CZ /EN.

Kontakt: +420 778 743 828

Mgr. Dita Špačková

lektorka němčiny a češtiny a Lesního klubu, knihovnice, terapeutka harmonizace osobnosti pomocí Bachových květových esencí, dělá aromamasáže, baby masáže, aplikace tělových očistných svící, průvodkyně zdravým životním stylem.

"Spolek Poználkov mne vlídně přijal do své otevřené náruče a já jako maminka dvou chlapců možnost být pomocnou rukou v týmu skvělých lidí z celého srdce vítám a vážím si jí. Děti nás vzájemně propojují a inspirují. Díky nim v sobě nalézám to nejlepší a snažím se nám tvořit svět plný radosti, lásky, důvěry a odvahy, probouzet v sobě přirozenou zvídavost a touhu učit se nepoznanému. S nadšením vítám jakoukoli poználkovskou aktivitu a nabízím své možnosti a zkušenosti."

Kontakt: +420 723 498 420

Zdeňka Hrdinová Ronzová

místopředsedkyně a členka Rady Poználkova, průvodkyně Lesního klubu, teta na hlídání.


"Jsem mamina dvou kluků, kterým Poználkov dává možnost si hrát, tvořit a rozvíjet se. Být v kontaktu s dětmi a učit se jeden od druhého. Baví mě tvoření všeho druhu, sportovní aktivity a poznávání přírody kolem nás. Děti jsou naše budoucnost, a proto mi přijde tato cesta s Poználkovem smysluplná. Věřím, že v Poználkově najdou děti nejen kamarády, ale i prostor pro rozvoj a růst. A k tomu bych jim ráda pomáhala."

Kontakt: +420 728 378 908

Mgr. Tom Walter

učitel Jógy, více www.yogatom.com, masáží a jógové terapie, včelař a potulný grafik a kreativec.

Mgr. Alena Klimtová

energická žena mnoha zájmů, hájící spravedlnost a pečující o lidi ve své komunitě jako zastupitelka Obce. Milující máma, která nesedí se složenýma rukama, ale koná dobro pro druhé.

Jakub Štěpán

nápaditý a laskavý fotograf, lektor kroužku Fotografování.

Kontakt: +420 732 116 805

Ostatní spolupracovníci:


MVDr. Helena Potfajová

organizátor dětských táborů na koních, agility s pejsky, fyzioterapeut zvířat, kanisterapie, hipoterapie.


Adéla Chalupová

organizátorka alias Pipi Punčochatá.

Jana Arltová a Ing. Jana Arltová ml., ekonom a účetní.

Externisté:

Jana Maznová - jóginka tělem i duší, krásná bytost=).

John Goodman, webmaster.

Marcela a Luboš Walterovi, milí manželé, ilustrátoři, autoři knížek pro děti. Více viz článek zde.

DĚKUJEME za vše vykonané pro Poználkov NAŠIM BÝVALÝM KOLEGŮM: ing. Andree Veckové (předsedkyně o. s. a ekonom), Martině Záklasníkové (fundraiser a organizátor akcí), Richardovi Záklasníkovi, Evě Brunnerové, Evě Hollerové (organizátorka) a Marcele Špoutilové (lektorka malovánek), Kristýně Gregorové (administrátorce) a Pavle Štalmachové (květinová a bylinková víla), Aleně a Petrovi Kovárikovi (spoluorganizátoři 5. roku prázdnin.